ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

שירותים של המרכז לתכנון פרישה

ראשי / שירותים של המרכז לתכנון פרישה

סיוע מקצועי לפורש בכל הקשור לתיקון 190 והגשת הפטור על הקצבה ואו על היוון קצבה באמצעות טופס 161ד .

מומחה למיסוי ופרישה ילווה את הפורש בכל שלבי הפרישה  , תכנון המס ובחירת החלופות הטובות ביותר למיסוי כספי המענקים השונים וכספי הפיצויים והפנסיה הליווי הוא מלא  לקראת הפרישה ועד לקבלת הפנסיה .

ניתוח תיק פנסיוני

ניתוח התיק הפנסיוני

בדיקת כל התכניות הפנסיוניות של החוסך , ( קרנות פנסיה , ביטוחי מנהלים, קופות גמל, קרנות השתלמות וביטוחים נלווים לכל סוגיהם , וביצוע תחזית פרישה שכולל את כל היבטי המס , תשואות , עלויות ניהול ומתן הצעות וחלופות אשר ישפרו את גובה קצבת הפרישה הן באמצעות תוכניות עם ביצועים טובים יותר ועלויות נמוכות יותר והן הקטנת חבות המס כמה שניתן.

כדאיות המשך הפקדות לקרן פנסיה ותיקה

הפרשות לקרן פנסיה ותיקה

לאחר מיצוי השיעור המירבי בצבירת הפנסיה הותיקה לאחר תקופת חברות של 35 שנה 

במידה ויש המשך עבודה והמשך הפקדות של המעסיק לתוכניות השונות הכרחי לבצע בדיקת כדאיות המשך ההפקדה לקרן הפנסייה או להסיט לתוכניות גמל או פנסיה חדשה.

ייעוץ מס במקרה פטירה - תכנון כלכלי לשאירים

תכנון כלכלי לשאירים

סיוע כלכלי ליורשי ואו מוטבי הנפטר (התחשבנות מס על מענקי הפרישה והפיצויים).

לעיתים יש צורך בחרטה מרצף זכויות פיצויים או חרטה מרצף קצבה ועל היורשים לבצע זאת מול רשויות המס בשם הנפטר.

מיפוי מס ופילוח נכסים

מיפוי מס

ניתוח צבע הכסף ופילוח נכסים לפי הון , קצבה , פיצויים פטורים וכו . בתום התהליך תוצג ללקוח תמונה מלאה וברורה לגבי כספיו ( מה ניתן למשיכה ומתי , מה יוכל למשוך כסכום הוני ומה יצטרך למשוך כקצבה ולהתחשבן עליו במס , האם להשאיר  כספים ליורשים , והאם להתחשבן על הפיצויים עכשיו או במועד מאוחר יותר).

האם משתלם להמשיך לעבוד ולקבל קצבה? יועץ מקצועי ינתח את התיק הפנסיוני שלך ויציע לך אופציות משתלמות להמשך עבודה לאחר גיל הפרישה.

 

החלטות לא פשוטות נצבות בפני היוצאים לגמלאות בענייני מס, פריסת פיצויים ומענקי פרישה, היוון קצבה ועוד. .יועץ פרישה מומחה ילווה אותך לאורך כל התהליך הסבוך ויסייע עם הניירת והבירוקרטיה, יסביר לך באופן פשוט על האופציות הקיימות וימליץ כיצד להתנהל.

פנסיה בלי תכנון מקדים?
זה עולה לכם ביוקר!

התייעצו עוד היום עם צוות המומחים של המרכז לתכנון פרישה

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!